GERIAUSI ŠIANDIENOS PASIŪLYMAI

Naujausi pasiūlymai kasdien

Sutaupykite pinigų! Sekite naujausius, geriausių kainų ir automobilių pasiūlymus kiekvieną dieną IŠ DAUGYBĖS TIEKĖJŲ LIETUVOJE.

JOKIŲ IŠANKSTINIŲ MOKĖJIMŲ

Užsisakyti ir rezervuoti automobilį galite be jokių išankstinių mokėjimų ar banko kortelių!

Didžiausias automobilių pasirinkimas

Mes siūlome didžiausią, visų klasių automobilių pasirinkimą. Raskite tinkamiausią variantą, atitinkanti visus Jūsų poreikius.

Valdykite savo užsakymą

Nemokamai, paprastai ir greitai pakeiskite datas, automobilį ar atsiėmimo vietą internetu.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Į kainą yra įskaičiuota: transporto priemonių privalomasis civilinės atsakomybės draudimas, CASCO - draudimas autoįvykio ar vagystės atveju, keleivių draudimai, 24/7 pagalba kelyje, oro uosto ir kiti vietiniai mokesčiai.
Norint užsakyti automobilį išankstinis apmokėjimas ar banko kortelės nėra būtinos! Jums užtenka pateikti tik galiojančius kontaktinius duomenis.
Atsiimant automobilį su savimi turėkite:

• Užsakymo patvirtinimo numerį ir užsakymo PIN kodą, kuriuos gausite el. paštu

• Galiojančius vairuotojo/vairuotojų pažymėjimus,

• Asmens tapatybės dokumentą

• Banko kreditinę ar debeto kortelęAtkreipkite dėmesį, kad atsiskaitymo būdai, asmens dokumentai ir banko kortelių reikalavimai skiriasi tarp įvairių automobilių nuomos įmonių. Prieš atlikdami užsakymą pasitikslinkite automobilių nuomos sąlygas ir reikalavimus, nurodytus prie kiekvieno, pateikto automobilio.
Ieškodami ir užsakydami automobilius su AutoRentalis.lt, Jūs, vienoje vietoje galite matyti, palyginti ir gauti naujausius, geriausių kainų pasiūlymus. Dirbdami su daugybe automobilių nuomos įmonių Lietuvoje, pateikiame didžiausią automobilių pasirinkimą Jums.
Nuomininkas turi pateikti savo vardu išduotą ir galiojančią kreditinę ar debetinę banko kortelę, kurioje bus rezervuojama užstato suma. Standartinė užstato suma svyruoja tarp 100 ir 1000 Eurų, priklausomai nuo automobilio klasės. Grąžinus automobilį, auto-nuomos įmonei, be pažeidimų, kaip nurodyta automobilio nuomos sutartyje, rezervuota užstato suma yra grąžinama Nuomininkui, pagal kortelę išdavusio banko sąlygas. Visus užstato dydžius ir reikalavimus galite pasitikslinti nuomos sąlygose, pateiktose prie kiekvieno automobilio.
Dažniausiai pasitaikantis vairuotojo amžiaus reikalavimas yra nuo 21 metų. Tikslūs apribojimai skiriasi tarp įvairių automobilių nuomos įmonių. Pasitikslinti reikalavimus galite nuomos sąlygose, pateiktose prie kiekvieno automobilio.
Savo užsakymą galite valdyti prisijungę prie "Mano Rezervacijos" paskyros. Galite nemokamai pakeisti automobilio klasę, nuomos laiką ar atšaukti užsakymą, likus ne mažiau kaip 72 valandoms iki automobilio atsiėmimo laiko. Atliekant pakeitimus likus mažiau, kaip 72 valandoms iki automobilio atsiėmimo laiko, gali būti taikomi papildomi mokesčiai.

Parašykite mums

  • Pagalbos telefonas: +37067344843
  • El. Paštas: info@autorentalis.lt
  • Dirbame: 24/7